O FIRMIE

Zrób z nami DEEL
KILKA SŁÓW O NAS

Działamy w branży od kilku lat, jednak nasze doświadczenie zawodowe jest znacznie dłuższe. Skupiamy w swoim zespole doświadczonych pracowników z wieloletnim stażem pracy, co zostało bardzo pozytywnie odebrane przez producentów bram, z którymi współpracujemy. Skupiamy w swoim zespole pracowników, którym tak samo, jak nam, zależy na wartościach, które promujemy i wdrażamy do naszych realizacji.

Od początku istnienia firmy prowadziliśmy jasną politykę jakości. Opieramy się tylko na sprawdzonych przez nas osobiście rozwiązaniach. Zanim wprowadzimy nowy produkt do oferty, testujemy go w praktyce „na żywo”. W ten sposób możemy mieć pewność co do jakości wykonania konkretnego produktu, a w kolejnym kroku – możemy gwarantować niezawodność.

deel - akcesoria do bram segmentowych, producent, elementy do bram garażowych segmentowych

Naszą główną ideą jest dostarczanie wszelkich rozwiązań technicznych pomocnych w tworzeniu i konstruowaniu segmentowych bram garażowych.

Połączyliśmy również siły z wiodącymi firmami tworząc Grupę KONKRET, skupiającą firmy z branży budowlanej oferującej wysokiej klasy rozwiązania stolarki otworowej dla klienta końcowego.

Od początku istnienia firmy mocno akcentowaliśmy lojalność wobec klientów. Proponując współpracę opieraliśmy się na szacunku i wzajemnym zaufaniu. Dziś wiemy, że takie rozwiązanie przynosi wymierne rezultaty – możemy nadal budować firmę i z podniesionym czołem proponować nasze rozwiązania.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dawid Licak  /   Założyciel firmy DEEL

DEEL - PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY DOSTAWCA ELEMENTÓW DO TWOICH BRAM
Dlaczego WARTO z nami współpracować?
Cała oferta została dobrana bardzo starannie, bazowaliśmy na wieloletnim doświadczeniu w produkcji bram garażowych
Więcej...
Profesjonalne podejście do produkcji wszelkiego rodzaju akcesoriów do produkcji bram garażowych segmentowych
Więcej...
Dzięki zaangażowaniu i indywidualnej obsłudze zaufało nam wielu klientów i pozyskaliśmy nowych. Serdecznie dziękujemy!
Więcej...
Nie uznajemy w tej materii kompromisów. Wiemy, że jakość wymaga najlepszych materiałów
Więcej...
Produkujemy tylko z materiałów odpowiedniej jakości, dlatego gwarantujemy możliwie najwyższą jakość
Więcej...
Współpracujemy z wieloma znanymi markami, działamy w jednej, dużej Grupie ARTMAR skupionej wokół stolarki otworowej i budownictwa!
Więcej...
Nasze zasady

Nasza firma jest otwarta dla każdego nowego klienta. Każdemu dajemy kredyt zaufania i liczymy, że będziemy postępowali uczciwie i lojalnie wobec siebie.

W naszej firmie przestrzegamy pewnych zasad, mamy nadzieję,  że podejmując współpracę z nami, przychylisz się do nich.

Misją naszej firmy jest budowanie długofalowych relacji z odbiorcami oraz pozyskiwanie nowego obszaru działania. Pragniemy budować na obustronnym zaufaniu i konsekwencji. Wiemy, że dobra jakość i bezkompromisowość w produkcji, wiedzie do sukcesu i pomaga rozwijać Twoją i naszą firmę.
Jest tylko jeden cel - rozwój. Osiągamy go przez solidność i rzetelną pracę. Nie wymawiamy się od odpowiedzialności, przyjmujemy reklamacje (chociaż nieczęsto się zdarzają), rozwiązujemy problemy błyskawicznie. Chcemy się rozwijać razem z naszymi klientami!
Zaufanie, rzetelna praca, kontrola - to działania, które wg nas przybliżają firmę do klientów. Chcemy, aby poprzez podejmowane działania nawiązywały się nowe kontakty, stali klienci przyprowadzali nowych.
Nasi klienci o nas

Nie wiesz, czy mamy w ofercie to, co Ciebie interesuje? ZADZWOŃ DO NAS!

Dostarczamy tylko dobre rozwiązania do produkcji segmentowych bram garażowych