GWARANCJA JAKOŚCI

Dzięki wysokiej jakości produktów udzielamy GWARANCJI PRODUCENTA, a jeśli zdarzy się wyjątkowa sytuacja i trzeba reklamację zrealizować, wykonujemy to bez zbędnego oczekiwania i straty czasu. Po prostu – załatwiamy to „od ręki”. Nie boimy się takiej sytuacji, ale wiemy, że taki problem jest do natychmiastowego rozwiązania.

Będziemy do znudzenia powtarzać, że stawiamy na jakość, a realizując ten cel, możemy udzielać gwarancji na produkt.

Jeśli trafiłeś na nasza firmę – możesz być pewny, że słowo GWARANCJA bierze początek z procesu technologicznego i towarzyszy nam na każdym etapie produkcji i dostawy oraz obsługi posprzedażowej.

Kupując u nas masz pewność, że nie oszczędzamy na materiale, produkujemy towar wysokiej jakości, ponieważ tak samo jak Tobie zależy nam na Twoim zadowoleniu i zadowoleniu Twoich klientów.

Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie.

John Deere

DLACZEGO GWARANCJA JAKOŚCI JEST DLA NAS WAŻNA?

Gwarantujemy jakość, ponieważ:

  • dla nas nie jest to wymóg prawny, ale potwierdzenie dla produktu
  • wiemy, w jaki sposób produkujemy i skąd pochodzą materiały
  • jesteśmy pewni tego, co wyprodukowaliśmy
  • mamy bardzo mało reklamacji,
    ale nie dlatego udzielamy gwarancji jakości
  • chcemy, abyś nie miał wątpliwości przed i po zakupie

Masz dość nieustannych reklamacji? Nie chcesz czekać na realizację gwarancji? Znudziło Ci się ciągłe „naprawianie” z powodu małego elementu? Zaufaj nam i przekonaj się, że GWARANCJA JAKOŚCI to nie tylko obowiązek prawny, ale sposób prowadzenia produkcji i obsługi, ale przede wszystkim Twój spokój i możliwość skupienia się na zdobywaniu rynku!

CZY WARTO WYBRAĆ DOBRĄ JAKOŚĆ?

deel - akcesoria do bram segmentowych, producent, elementy do bram garażowych segmentowych
Czy gwarantujemy jakość?

TAK! Zdecydowanie TAK! Nie mamy wątpliwości co do jakości, dlatego z czystym sumieniem możemy udzielać GWARANCJI JAKOŚCI, która dla nas jest tylko formalnością. Formalnością, ponieważ prawdopodobnie nigdy z niej nie skorzystasz ze względu na wysoką jakość.  Wspólnie wybierajmy wysoką jakość!